Startup Jam відбудеться он-лайн 25 листопада, початок о 13:00

21.11.2022 | 14:25

Радо повідомляємо, що 25 листопада 2022 року відбудеться Startup Jam!

«Це відносно неформальна подія для стартап команд, коли вони генерують ідеї, імпровізують з відомими бізнес моделями чи пропонують нові продукти і послуги», – говорить автор Startup Jam проєкту Ігор Катерняк, доцент кафедри радіофізики та комп’ютерних технологій Львівського національного університету імені Івана Франка.

20 команд, які успішно пройшли навчальні траєкторії в курсах «Інновації та підприємництво в ІТ сфері» (викл. Катерняк І.Б.), «Технології створення програмних продуктів» та «Програмування робототехнічних систем» (викл. Кушнір О.О.), представлять свої стартап проєкти (посилання на анотації проєктів – у додатку). Кожен проєкт – це оригінальне рішення на актуальну потребу, це особлива бізнес модель, яка може зробити бізнес сталим, це прототипи інноваційних продуктів і послуг, які вже валідовані потенційними клієнтами.Це буде унікальна подія ще й тим, що студентські команди матимуть можливість для публічного виступу в присутності інвесторів, підприємців і експертів з США, Швеції, Німеччини та України (посилання на список членів журі є у додатку).

Кожна команда – це таланти, які прийняли рішення змінити світ на краще, які хочуть активно розвивати свою країну; і вони будуть почуті, отримають відгук на свої проєкти від тих, хто має досвід і найпередовіші знання.

Startup Jam відбудеться он-лайн 25 листопада, початок о 13:00, і триватиме до 16:30 за посиланням https://teams.microsoft.com/l/team/19%3aWM6ENlwWN_W0nKlsjPXIJocvSjBINks4wadAtxT8xVA1%40thread.tacv2/conversations?groupId=9d704dff-df3e-4f2d-a30f-18fbef5caec6&tenantId=70a28522-969b-451f-bdb2-abfea3aaa5bf