Співбесіда з вступниками до аспірантури на факультет електроніки та комп’ютерних технологій відбуватиметься 29 серпня 2024р. в деканаті факультету (вул. Драгоманова, 50, к.209)

27.08.2024 | 10:38

Співбесіда з вступниками до аспірантури на факультет електроніки та комп’ютерних технологій відбуватиметься в деканаті факультету (вул. Драгоманова, 50, к.209):

на спеціальність 105 Прикладна фізика – з 9.00 до 9.30

на спеціальність 122 Комп’ютерні науки – з 9.30 до 13.00

Під час співбесіди комісія розглядатиме, зокрема, розуміння цілей та плану майбутніх наукових досліджень, наявність публікацій у відповідній  галузі знань, апробацію наукових досліджень на конференції з відповідної галузі знань, наукову співпраця з майбутнім керівником, кафедрою, відгук наукового керівника, професійну діяльність у галузі, наявність професійних сертифікатів, курсів і т.п..

Також вступнику необхідно надати інформацію про середній бал за освітніми ступенями Бакалавр та Магістр.