Сьогодні відбулося знайомство з Факультетом електроніки та комп’ютерних технологій!

05.04.2021 | 20:21

Привіт, друже!

Дні відкритих дверей у Львівському національному університеті ім. І. Франка в повному розпалі!!!
Саме сьогодні відбулося знайомство з Факультетом електроніки та комп’ютерних технологій!

Першим привітав слухачів декан факультету, доцент кафедри оптоелектроніки та інформаційних технологій Юрій Фургала. Юрій Михайлович коротко розповів про факультет та особливості навчального процесу на факультеті, про освітні програми (а їх у нас уже 6!), також розповів про співпрацю з провідними ІТ компаніями, про університетські можливості, про різноманітні заходи, які проводяться на факультеті, зокрема, Franko IT Day (подія відбудеться 14-15 квітня. Не пропусти!)

Детальніше про кожну освітню програму абітурієнтам розповідали гаранти цієї програми:

• проф. Павлик Богдан Васильович (171 – Електроніка та комп’ютерні системи),
  • проф. Бордун Олег Михайлович (153 – Сенсорні та діагностичні системи),
  • доц. Оленич Ігор Богданович(126 – Інформаційні системи та технології),
  • доц. Карбовник Іван Дмитрович(122 – Комп’ютерні науки),
  • доц. Шувар Роман Ярославович (121 – Інженерія програмного забезпечення; Високопродуктивний комп’ютинг).

Майбутні студенти дізналися про особливості кожної програми,  ким вони можуть працювати після їх закінчення, дізналися, які навчальні дисципліни вони вивчатимуть і яку практичну підготовку можуть здобути.

Доповнив розповідь про студентське життя і організацію різних заходів для студентів голова студентського уряду факультету Андрій Цемко.

Вкінці зустрічі з майбутніми студентами спілкувався відповідальний секретар Приймальної комісії Андрій Зубик, який розповів про основні моменти вступної кампанії 2021 року.

Кожен розповів про факультет зі своєї точки зору, а також продемонстрували свої доповіді ілюстративно. Нижче наведено декілька зображень з зустрічі та презентації освітніх програм.