Сьогодні ділимося розповідями про студентів-електроніків та компанію-партнера Infineon Technologies.

29.08.2022 | 13:37

Сьогодні ділимося розповідями про студентів-електроніків та компанію-партнера Infineon Technologies.

Четверо студентів нашого факультету:

• Цемко Андрій — 2 курс магістратури “Комп’ютерні науки”;

• Берко Ярослав — 2 курс магістратури “Комп’ютерні науки”;

• Котляр Назарій — 2 курс магістратури “Мікро- та наносистемна техніка”;

• Мулярчик Мар’ян — студент 4 курсу “Інформаційні системи і технології”

— пройшли відбір і долучилися до дослідницької команди найбільшої європейської напівпровідникової компанії Infineon Technologies AG. На  рахунку цієї дослідницької команди більше 100 патентів США.

Їхній шлях почався зі вступу до факультетського гуртка. Його організатори Володимир Бігдай і Олексій Савіцький (за сумісництвом також випускники факультету), працюючи інженерами в Infineon, прагнули мотивувати студентів розвиватися, вчитися та допомагали з реалізацією нових ідей.

Одним з реалізованих проєктів у складі гуртка був пристрій Smart Bottle, який дозволяв безконтактно вимірювати рівень рідини в пляшці. Доповідь про нього була представлена на осінньому Franko IT day 2019.  Детальніше про пристрій Smart Bottle у ВІДЕО.

Зараз студенти вже працюють над розробкою та патентуванням перших винаходів в сферах використання нейронних мереж, сенсорів, бездротових комунікацій, тощо.

зображення до новини