Скоро стартує безкоштовний міні-курс за напрямком Python для студентів факультету електроніки та комп’ютерних технологій ЛНУ ім. І. Франка !

11.02.2020 | 14:39

Вже зовсім скоро стартує безкоштовний міні-курс за напрямком Python для студентів факультету електроніки та комп’ютерних технологій Львівського національного університету імені Івана Франка!

📆Курс триватиме з 17.02 до 05.03 і складається з 6 занять (у понеділок та четвер)
🕑Час – 18:30
🏢Локація – Драгоманова, 50
👤Ментор – Денис Васілов (Python dev at Echo.UA & Lecturer at CURSOR)

📌Усі, хто відвідав мінімум 4/6 занять отримають сертифікат

📌Уся комунікація / матеріали будуть у закритому чатику, доступ до якого ви отримаєте після реєстрації

💡Результат – створення telegram-боту (тематику оберемо разом), і можливо саме твоєю версією бота будуть користуватись усі студенти ЛНУ 😏?

❗️ Для участі ОБОВ’ЯЗКОВО потрібно пройти реєстрацію до 16.02, щоб ми встигли підготувати для вас персональні сертифікати 😜
Реєструйся тут : https://cursor-education.typeform.com/to/n74NIK

Усі деталі за посиланням.