05.03.2023 | 14:49
Привіт-привіт!
Ще минулого року ми анонсували Знайомство з ІТ спеціальностями на нашому Факультеті☺️
Ось настав цей час і ми з радістю запрошуємо всіх абітурієнтів на День відкритих дверей на Факультеті електроніки та комп’ютерних технологій! Ця подія відбудеться наживо вкінці березня, під час весняних канікул. Ви зможете дізнатися про спеціальності, які пропонуємо, та познайомитися з нашими викладачами та студентами. Ми також розкажемо про правила вступу на наш факультет, які стануть відомі до цього часу.
Щоб взяти участь у заході, необхідно зареєструватися за допомогою онлайн форми за посиланням:
Ми з нетерпінням чекаємо на зустріч з вами та відповімо на всі ваші запитання!
Р.S. Для тих хто з різних причин не зможе долучитись до наживо ми плануємо організувати онлайн трансляцію.
зображення знайомство з ІТ