Результати Всеукраїнської олімпіади Львівського національного університету імені Івана Франка з фізики (факультет електроніки та комп’ютерних технологій)

15.05.2021 | 14:02

15.05.2021 року у Віртуальному навчальному середовищі факультету електроніки та комп’ютерних технологій відбулася  Всеукраїнська олімпіада Львівського національного університету імені Івана Франка для вступників на основі повної загальної середньої освіти з фізики.

Переможці олімпіади отримають додаткові бали до сертифікатів ЗНО при вступі до Львівського національного університету імені Івана Франка на освітню програму “Сенсорні та діагностичні електронні системи” (спеціальність 153 – Мікро- та наносистемна техніка ).