Реєструйтесь на курс із C++ від GL BaseCamp у Львові!

03.05.2018 | 19:34

Якщо ви мрієте отримати справді корисні навички з мови програмування С++, то неодмінно скористайтеся нагодою стати слухачами курсів GL BaseCamp за напрямком C++ у Львові! На вас чекає потужний курс із досвідченими менторами-практиками.Початок зустрічей у квітні, тривалість — до 3 місяців.

У разі успішного проходження курсів студенти отримають можливість долучитися до проектів компанії GlobalLogic.

Щоб потрапити на курс із C++ від GL BaseCamp, пройдіть онлайн-тестування на сайті GL Test Bench до 4 квітня 2018 року.  Для цього:

• увійдіть у систему під своїм акаунтом у соцмережах із актуальними контактними даними
  • у розділі Tests > C/C++ оберіть GL Lviv BaseCamp C++;
  • якщо тест зданий (PASSED), обов’язково заповніть цю форму реєстрації до 4 квітня, 17:00;
  • претендентів з найкращими результатами тестів та CV запросять для проходження відбіркового завдання та інтерв’ю в офісі.

Контактна адреса: lviv.basecamp@globallogic.com (будь ласка, вкажіть у темі листа “С++ BaseCamp”).