🌟 Приєднуйтесь до Гуртка з Курсу Manual та Automation Тестування на Факультеті Електроніки та комп’ютерних технологій від кафедри Радіоелектронних і комп’ютерних систем! 🌟

07.10.2023 | 13:40

Шукаєте цікаву та перспективну сферу в інформаційних технологіях? Хочете вивчити навички тестування програмного забезпечення та автоматизації процесів? Тоді наш гурток – це саме те, що вам потрібно!

🔍 Основні теми, які ми будемо вивчати в гуртку:

• Вступ до тестування програмного забезпечення.
  • Ручне та автоматизоване тестування.
  • Використання популярних інструментів для автоматизації тестування.
  • Тестування веб-додатків, мобільних додатків та багато іншого.
  • Робота над реальними проектами та завданнями.

📆 Дні зустрічей: Щовівторка 18:00 до 19:00.

🏢 Місце проведення: Факультет Електроніки та комп’ютерних технологій (кафедра Радіоелектронних і комп’ютерних систем).

👩‍🏫 Керівник гуртка: асист. Гура В.Т. (volodymyr.gura@lnu.edu.ua)

🔗 Посилання на групу: Link

Не зволікайте! Приєднуйтесь до нашого гуртка та розвивайте свої навички в сфері тестування програмного забезпечення разом з нами!

💼 Хто може приєднатися:

Студенти Факультету Електроніки та комп’ютерних технологій. які цікавляться інформаційними технологіями та бажають вивчити тестування ПЗ.

Не пропустіть цю унікальну можливість розвинути свої навички у сфері тестування програмного забезпечення та автоматизації. Приєднуйтеся до нас і робіть перший крок на шляху до успішної кар’єри в інформаційних технологіях!