Проєкт рейтингу

05.07.2021 | 11:18

Згідно із затвердженими Вченою радою Університету лімітами стипендіатів сформовано Проєкт рейтингу для факультетів Університету

• ️Просимо перевірити свої бали та у разі права на соціальну стипендію і за Проєктом рейтингу на академічну, можете обрати одну із них, що виплачуватиметься до наступного семестрового контролю.

• Заява про вибір стипендії подається в деканат факультету до 15:00 6 липня 2021 року. У разі відсутності заяви автоматично буде призначено академічну стипендію.Студенти, які мають право на соціальну стипендію, і яким згідно з Проєктом Рейтингу рекомендовано призначити академічну стипендію, можуть обрати соціальну стипендію замість академічної стипендії. Для цього необхідно до 15:00 06 липня 2021 року подати у деканат факультету власноруч написану заяву на ім’я декана про відмову від академічної стипендії на користь соціальної.

• ️Опублікований Проєкт рейтингу можете переглянути тут.

P.S. Для знаходження себе у списку рекомендуємо скористатися пошуком CTRL+F.