Про захист командних проектів студентами ПЕРШОГО курсу в компанії SoftServe

04.06.2022 | 09:14

В рамках дуальної освітньої програми «122 Комп’ютерні науки», студенти 1-го курсу цієї ОП факультету електроніки та комп’ютерних технологій ЛНУ імені Івана Франка презентували свої командні проєкти!

Учасники команд захищали проєкти, які розробили самостійно під керівництвом менторів з компанії SoftServe:

• BBS (Big BrainS) Team – “Cube Project” – проєкт для підтримки людей, які далеко від дому через ситуацію в країні.
  • ТechGang – “Planner 2022 – Go Today” – додаток для оптимізації використання власного часу.
  • ArtIt – “Vasarely” – мобільний додаток-соцмережа для художників задля створення найбільшого мистецького ком’юніті.
  • GameDev Gym – “Liber Maetios” – 2D гра, ідеєю якої є показати у формі гри, сприйняття війни в Україні дітьми.
  • Quaice – “Lendory” – мета зробити процес пошуку житла простішим.
  • Juniors – “Softlearn” – ідеєю було створити навчальну платформу, яка буде корисна для майбутніх вступників.
  • XioCompan – “Strong Nation” – телеграм-бот для підтримки українців під час нелегкого періоду війни в Україні.
  • Softtech – “GoHabit” – програма для набуття хороших звичок.
  • CyberIntelligence – “Stay safe” – інфопорадник для отримання корисної інформації про те, що робити у випадку надзвичайної ситуації.
  • Team – “Studik” – метою є створити зручне інформаційне середовище пов’язане з життям нашого факультету для його студентів.
  • Winx Team – Game “Survivor” – ідея – перевірити та показати свої знання на практиці.

Для оцінки проєктів та надання фідбеків студентам були запрошені кращі фахівці компанії SoftServe  – Володимир Зигмунд, Наталія Бойко, Артем Замрій, Владислав Копанів, Віктор Савельєв, Христина Леськів, Оксана Пасірська, Олег Василишин і Роман Грицишин.

Дякуємо менторам та студентам, які знайшли час для роботи над проектами у буремні місяці після початку війни.