Про урочисте вручення дипломів випускникам ОС Бакалавр Факультету електроніки та комп’ютерних технологій

25.07.2023 | 14:28

Минулого тижня відбулось урочисте вручення дипломів випускникам ОС Бакалавр Факультету електроніки та комп’ютерних технологій.  День, коли наші студенти стали випускниками і перетнули поріг у захоплюючий світ можливостей.

Цей день – особливий момент у житті, день, коли зусилля, праця та посвята приносять плоди. Кожен із випускників довів свою винятковість, вміння та знання, навчаючись та вдосконалюючись протягом років у нашому університеті. Їхні досягнення – не просто успіхи, а й вклад у майбутнє суспільства, внесок у розвиток технологій та зміну світу.

Шановні випускники!

Вручення дипломів – це свято – це час подяки та визнання для вас, ваших батьків, нашої академічної спільноти, професорсько-викладацького складу та всіх, хто підтримував вас у складних моментах. Ваша робота, терпіння та пристрасть допомогли створити дружню та надихаючу атмосферу на нашому Факультеті.

Кожен з вас має потенціал змінити світ. І ми впевнені, що ваші здобутки та вплив на суспільство будуть надзвичайними. Ви вже довели свою здатність вирішувати складні завдання, створювати інновації та змінювати наше майбутнє на краще.

Тепер, коли ви вирушаєте у світ, пам’ятайте свої корені та всі ці незабутні моменти, які ви провели на нашому Факультеті. Нехай ваші мрії завжди будуть великими, а досягнення – надзвичайними!

З найщирішими побажаннями у вашому майбутньому успіху та нових звершень! Вітаємо випускників Факультету електроніки та комп’ютерних технологій!