Представників Львівського національного університету імені Івана Франка відзначено державними нагородами

05.10.2022 | 11:20

Відповідно до Указу Президента України №676/2022 від 30 вересня 2022 року «Про відзначення державними нагородами України з нагоди Дня працівників освіти» представників Львівського національного університету імені Івана Франка відзначено високими нагородами.

Так, за значний особистий внесок у розвиток національної освіти, підготовку кваліфікованих фахівців, мужність і самовідданість, виявлені у захисті суверенітету та територіальної цілісності України, багаторічну плідну педагогічну діяльність та високий професіоналізм доктора фізико-математичних наук, завідувача кафедри сенсорної та напівпровідникової електроніки, професора Богдана Павлика нагороджено почесною відзнакою «Заслужений працівник освіти України».