Перелік копій документів, які необхідно подати для зарахування на навчання

02.08.2023 | 12:35

Прийом документів, які необхідно подати для зарахування на навчання на Факультеті електроніки та комп’ютерних технологій здійснюється за адресою м. Львів, вул. Драгоманова, 50 з 10:00 5 серпня 2023 року.

Виконання вимог до зарахування вступниками, які рекомендовані до зарахування здійснюється:

– на місця державного замовлення – до 18:00 08 серпня;

– на місця за кошти фізичних та/або юридичних осіб – до 17:00 13 серпня.

Порядок подачі документів для зарахування особи на навчання:

1. підтвердження вибору місця навчання в особистому електронному кабінеті вступника за обраною заявою шляхом накладання кваліфікованого електронного підпису або завантаження сканкопії власноруч підписаної заяви.

2. виконання вимог до зарахування шляхом подання таких документів.

зображ перелік документівф

Документи подаються:

Особисто до Приймальної комісії У або шляхом надсилання їх сканованих копій, з накладанням на відповідні файли кваліфікованого електронного підпису вступника, на електронну адресу Приймальної комісії Університету (pkunivlv@lnu.edu.ua). Для накладання електронного цифрового підпису вступника можна використати веб-сторінку https://sign.diia.gov.ua/  В електронному листі обов’язково необхідно вказати прізвище, ім’я, по батькові вступникафакультет,  спеціальність та освітню програму, на яку подаються документи.