Оn-line конференція «Startup Battle 2021» вже на нашому каналі в YouTube

10.08.2021 | 11:09

12 студентських команд представили свої технологічні стартап проєкти в рамках курсу “Інновації та підприємництво в ІТ сфері”, який викладається на факультеті електроніки та комп’ютерних технологій Львівського національного університету імені Івана Франка.

Метою цього заходу є демонстрація здатності знайти рішення, яке потребують цільові групи користувачів/клієнтів, розробити бізнес модель і привернути увагу потенційних інвесторів чи партнерів до започаткування і масштабування бізнесу.

Захід відбуватиметься під лозунгом “INNOVATION SPRING IN TECH STARTUP: MOMENTUM TO TAKE OFF”

Посилання на наш канал в YouTube для перегляду відео.

Команди представили такі концепції проєктів, які готові до злету:

• Smart bottle- безконтактна технологія вимірювання рівня рідини в посудині.
  • DIWHYNOT- вебсайт-платформа спеціально для купівлі-продажу речей створених своїми руками.
  • LookPro- аплікація, яка допоможе Вам підібрати одяг по погоді і настрою.
  • Halera- концепт проєкт, який призначений для пошуку та подальшої співпраці людей у сфері програмування.
  • EventHub- знайти корисну інформацію про подію, яка цікава саме ТОБІ, не витрачаючи на це більше 10 хвилин.
  • Команда А- онлайн-сервіс конструктор для створення резюме буде незамінним помічником у складанні, власне, правильного і грамотного резюме.
  • SOCIAweb- concerns uniting persons of similar interests by enabling them to organise, arrange, assemble and pay off small and medium gatherings in social standings with inclusion of current restrictions, including social distancing and basic rulesetting in times of pandemic.
  • L&P (Luck and Programming)- це голосовий помічник, який виконує певні команди(відкриття сайтів, телеканалів, програм, контроль голосового пошуку через гугл, читання тексту, який знаходиться на сайті, або ж у файлі) які допомагають користувачу взаємодіяти з пристроєм за допомогою голосових команд.
  • Water Searchers- to give people a source of positive emotions and ways to relax.
  • Zupa- управлінське рішення для малих ресторанів (бронювання столиків і оформлення замовлення).
  • SnapTips- додаток(сервіс), який б допомагав фотографам- аматорам у вільну хвилину переглянути коротенький гайд(пораду) ≈ 1хв.
  • UniWatch3000-зручним та стильним для користувача годинник з можливістю кастомізувати продукт за допомогою класифікатора опцій на сайті.
  • StartTrip- a service for easy planning and managing your journey.