Оголошуємо про початок традиційної зимової ІТ-події нашого Університету – DES 2024!

21.12.2023 | 10:44

DES – це сертифікована інноваційна школа з поглибленим вивченням різних IT-технологій.

Протягом двох тижнів у вас буде змога навчатись у представників провідних ІТ-компаній і топових викладачів університетів, які вже готуються зустрітись з вами ✏️📋

💡Цьогоріч наші спікери поділяться досвідом з таких тем:

«Software Engineering»
«CyberSecurity»
«Основи програмування»
«Big data»

🛑 Слухачі школи матимуть змогу активно брати участь у воркшопах, тренінгах, майстер-класах, де разом із експертами ІТ-компаній розвивати свої навички та працювати над цікавими проєктами. Станьте частиною нашої інноваційної спільноти, де навчання – це захоплива подорож у світ інформаційних технологій. Реєструйтеся вже зараз та відкрийте для себе новий рівень можливостей!

🔗 Лінк для реєстрації (http://des.lnu.edu.ua/registration.html)!

Після завершення програми учасники отримають сертифікат 💛

Ми чекаємо на кожного з вас!

зображення реєстрація ДЕС 2024