08.10.2024 | 14:30

РАДІОЕЛЕКТРОНІКА ТА КОМПЮТЕРНІ ТЕХНОЛОГІЇ

зображення РКТ

до 60-річного ювілею

кафедри радіофізики та комп’ютерних технологій,

110-річчя з дня народження професора Миколи Максимовича

та 100-річчя з дня народження професора Лева Синицького

фото Синицький Максимович

Семінар відбудеться 17 грудня 2024 року на кафедрі радіофізики та комп’ютерних технологій (РКТ) факультету електроніки та комп’ютерних технологій Львівського національного університету імені Івана Франка.

Організаційний комітет семінару:

голова – Іван КАРБОВНИК, д. ф.-м. н., завідувач кафедри

ivan.karbovnyk@lnu.edu.ua

секретар – Христина СЕРЕДНИЦЬКА, к. ф.-м. н., доцент

khrystyna.serednytska@lnu.edu.ua

Роботу семінару передбачено у вигляді секційних доповідей, які стосуються такої проблематики:

1. Програмне забезпечення
  2. Інтернет речей та штучний інтелект
  3. Робототехніка та автоматизація
  4. Інформаційна безпека
  5. Комп’ютерне моделювання та обчислювальні методи
  6. Сучасна електроніка
  7. Вбудовані системи

Робочі мови семінару: українська, англійська.

Тези доповідей будуть опубліковані в електронному збірнику на сайті факультету електроніки та комп’ютерних технологій. Запланована форма проведення семінару – безпосередня очна участь.

Для участі у роботі семінару та опублікування короткого викладу тексту доповіді у збірнику тез семінару необхідно до 1 грудня 2024 року включно надіслати на адресу секретаря оргкомітету khrystyna.serednytska@lnu.edu.ua такі матеріали:

• заповнені реєстраційні форми на кожного учасника семінару;
  • оформлені згідно з вимогами матеріали доповіді.

Покликання на зразки оформлення тез та бланк реєстраційної форми:

зразок оформлення тез;

бланк реєстраційної форми.

Якщо авторів доповіді декілька, то реєстраційну форму слід заповнити на кожного співавтора, а назву доповіді вказати лише в реєстраційній формі автора, з яким слід вести листування.

Деталі за посиланням.