На факультеті електроніки та комп’ютерних технологій розпочалася перша Зимова ІТ-школа з поглибленим вивченням основ Data Science, Software Engineering, Cyber Security

22.01.2020 | 19:29

20 січня 2020 року у ЛНУ ім. І. Франка відбулося відкриття першої Зимової школи  DES 2020 Data Engineering and Security, яка триватиме до 31 січня 2020 р. Навчання в школі спрямовано на поглиблене вивчення трьох інноваційних освітніх програм, відкритих у ЛНУ ім. І. Франка у 2019 році: Data Science, Software Engineering та Cyber Security. Партнерами заходу стали провідні ІТ-компанії Львова: GlobalLogic, InterLogic, Avenga. Зокрема Ігор Костів, молодший віцепрезидент компанії GlobalLogic зазначив: «Участь у Зимовій школі допоможе студентам здобути знання та практичні вміння для того, щоб бути більш ефективними у роботі чи подальшому розвитку в ІТ-компаніях України».

Проректор з науково-педагогічної роботи та інформатизації ЛНУ ім. Івана Франка Кухарський В.М. розповідає: «Цьогоріч Зимова ІТ-школа DES 2020 проводиться вперше, але вже викликала ажіотаж серед студентів. Понад 300 зареєстрованих учасників – це показник того, що ми робимо справу яка є актуальною та потрібною. Потрібною, перш за все, для студентів, адже відповідає їх бажанню стати успішними та затребуваними спеціалістами у своїй галузі. Водночас, роботодавці активно включаються у процес підготовки студентів, що допомагає формувати у молоді ті компетенції, які мають попит на ринку праці».

Для участі у школі відібрано понад 160 учасників. Усі вони працюватимуть над інноваційними проєктами під керівництвом менторів з ІТ компаній Львова. Особливу увагу приділено чотирьом тематичним блокам:

1. SoftSkills, що включатиме особливості ефективної роботи в команді, техніки вирішення конфліктів, розвиток навичок тайм-менеджменту;
  2. Software Engineering, а саме: програмування на Python, програмування на JS, користувацькі інтерфейси, мобільна розробка;
  3. Наука про дані: інженерія даних, хмарні сервіси та технології, CUDA, машинне навчання, АІ;
  4. Безпека даних: виявлення загроз та способи їх використання, особливості організації безпеки корпорацій.

В кінці школи планується провести конкурс проєктів.