Монастирський Любомир Степанович – привітання з ювілеєм!

08.04.2022 | 20:21

9 квітня чудовий ювілей (70 років)  святкує професор кафедри радіоелектронних і комп’ютерних систем, доктор фізико-математичних наук Монастирський Любомир Степанович!

Наш дорогий іменинник, вітаю вас з тим, що сьогодні ви стали ще на один рік старше, а значить, ще на рік мудрішими і розумнішими. Ви прожили досить цікаве і яскраве життя, яка була наповнена різними подіями. Ми бажаємо вам ніколи не зупинятися на досягнутому. Продовжуйте вдосконалюватися, розвиватися, тому що у вас ще стільки планів на життя, які обов’язково повинні збутися. Бажаємо, щоб робота приносила Вам радість. Щоб Ваші старання були виправдані вдячністю Ваших студентів. Хай доля збагачує Вас життєвою мудрістю, енергією, натхненням і радістю сьогодення!

Зі святом!