Львівський університет та Університет імені Адама Міцкевича підписали Угоду про співпрацю

10.08.2022 | 15:42

8 серпня 2022 року в Дзеркальній залі Львівського національного університету імені Івана Франка відбулося урочисте підписання Угоди про співпрацю з впровадженням магістерських програм на основі спільно погодженої програми між Львівським національним університетом імені Івана Франка та Університетом імені Адама Міцкевича у Познані (Польща).

Захід відбувся в онлайн-форматі. Участь у зустрічі взяли Ректор Університету, член-кореспондент НАН України, професор Володимир Мельник, проректор із науково-педагогічної роботи та міжнародної співпраці Сергій Різник, проректор з науково-педагогічної роботи та соціальних питань і розвитку Володимир Качмар, декан факультету журналістики, професор Іван Крупський, заступник декана з наукової і навчально-методичної роботи факультету журналістики Андрій Яценко, завідувачка кафедри нових медій Наталія Габор та доцентка кафедри нових медій Юліана Лавриш.

З польської сторони у заході взяли участь Ректорка Університету імені Адама Міцкевича у Познані Богуміла Канєвська, декан факультету політичних наук та журналістики Анджей Стельмах, заступник декана Шимон Оссовський та доцент кафедри політичної філософії Бартош Гордецький.

фото підписання договору про співпрацю Львівський університет та Університет імені Адама Міцкевича

Більше деталей та фото за посиланням.