11.08.2023 | 10:12

Львівський національний університет імені Івана Франка запрошує випускників долучитися до щорічного опитування, яке проводить Відділ кар’єрного розвитку та співпраці з бізнесом спільно з Центром моніторингу.

Основна мета опитування – це моніторинг працевлаштування випускників, визначення основних тенденцій розвитку ринку праці сьогодні, вивчення якості наданої освіти випускникам та прогнозовані потреби у фахівцях.

Ми прагнемо вдосконалюватися та покращувати якість університетської освіти і Ваша думка є дуже важливою для нас.

Тому просимо Вас дати відповіді на запитання анкети.

Перехід до анкети ВИПУСКНИКІВ за покликанням.

Отримані дані будуть враховуватись виключно в узагальненому вигляді з аналітичною метою.
Ми дякуємо за довіру та гарантуємо конфіденційність і анонімність!

Віримо у нашу перемогу та освіту!

Бережіть себе!

фото Опитування випускників