Львівський ІТ Кластер запустив 2 нові проекти, які націлені на додаткові переваги для освітніх програм, підтриманих ІТ Кластером

22.11.2021 | 20:04
Львівський ІТ Кластер запустив 2 нові проекти, які націлені на додаткові переваги для освітніх програм, підтриманих ІТ Кластером.

1. IT Studlava
IT Studlava – це закрита рекрутингова платформа, яка об’єднає випускників і компанії, надаючи, з одного боку, можливість працевлаштування для студентів, а з іншого – можливість залучення до компаній працівників, які володіють високим рівнем знань, необхідних для роботи в сфері ІТ. Важливо, щоб студенти якісно заповнили свої профілі, тоді у них буде краща можливість зацікавити роботодавців.

2. EduFund
EduFund – це освітній фонд для підтримки навчальних програм. Основна ціль проекту – допомогти університетам покращити свою технічну базу для навчання практичних навичок студентів навчальних програм Кластеру в рамках проекту ІТ Expert. Головна ідея полягає в тому, що кожен охочий зможе стати інвестором і зробити вклад для вдосконалення вищої освіти.