Курс «Programming Languages Implementations, Compilers and Virtual Machines»

26.12.2019 | 22:48

Якщо ти студент 3-4+ курсу напрямку «Комп’ютерні науки» або суміжні, маєш базові знання Java та володієш англійською на рівні Upper-intermediate або вище, то факультет прикладних наук УКУ має для тебе чудову пропозицію.

Спільно з Oracle Labs вони організовують безкоштовний інтенсивний зимовий курс «Programming Languages Implementations, Compilers and Virtual Machines»

Тривалість курсу – з 20 по 24 січня, потім продовжується робота над проектом до 10 лютого.

Учасникам з найкращими результатами буде запропоновано продовжити стажування в Oracle Labs

Щоб потрапити на курс, потрібно надіслати мотиваційний лист на 2-3 абзаци на пошту graalvm-internships_ww_grp@oracle.com з темою “Oracle Labs course at UCU – Application” до 28 грудня

Викладачем курсу будe Dr. David Leopoldseder – Senior researcher at Oracle Labs.