Конкурс на отримання стипендій на стажування в Грайфсвальдському університететі (Німеччина) в рамках програми Erasmus+ Deadline – 13 травня 2024 року (включно для викладачів)

03.05.2024 | 11:55
Deadline – 13 травня 2024 року (включно для викладачів)
Відповідно до умов проекту викладачі таких факультетів ЛНУ імені Івана Франка:
  • 1. Біологічний факультет
  • 2. Географічний факультет
  • 3. Геологічний факультет
  • 4. Механіко-математичний факультет
  • 5. Факультет іноземних мов (кафедра німецької філології, кафедра міжкультурної комунікації та перекладу – перша мова німецька)
  • 6. Факультет електроніки та комп’ютерних технологій
  • 7. Факультет міжнародних відносин (кафедра міжнародного права, кафедра європейського права)
  • 8. Факультет прикладної інформатики та математики
  • 9. Філологічний факультет
  • 10. Філософський факультет
мають можливість пройти стажування в Грайфсвальдському університеті впродовж 7 днів у першрму семестрі 2024/2025 н.р.
Кандидати повинні відповідати таким вимогам:
– бути викладачем (кою) ЛНУ імені Івана Франка вище вказаних факультетів/кафедр. УВАГА! Наявні обмеження для виїзду за кордон в умовах оголошеного воєнного стану в Україні для осіб чоловічої статі віком від 18 до 60 років;
– володіти німецькою або англійською мовою не нижче рівня B2.
Переможцям конкурсу виплачуватимуть стипендію та відшкодують витрати на проїзд за кошти проекту.
Детальна інформація про конкурс: https://international.lnu.edu.ua/erasmus-university…/…