КЛЮЧ ДО ВСТУПУ: День відкритих дверей Факультету електроніки та комп’ютерних технологій 2024

19.06.2024 | 11:01

📅 Дата та час:  6 липня 2024 року, 12:00
📍 Місце: один з корпусів Факультету електроніки та комп’ютерних технологій за адресою вул. Драгоманова, 50
🌐 Формат проведення: Захід буде відбуватися наживо з онлайн-трансляцією в середовищі МS Teams.

Факультет електроніки та комп’ютерних технологій Львівського національного університету імені Івана Франка готується знову прийняти всіх охочих на День відкритих дверей! Цього разу ми поговоримо про умови вступу, подачу документів та, звісно ж, про освітні програми, які ми пропонуємо.

Це чудова нагода для старшокласників, абітурієнтів та всіх, хто цікавиться електронікою та комп’ютерними технологіями, відчути унікальну атмосферу навчання в одному з провідних освітніх закладів країни.

📌 Попередня реєстрація:
Для забезпечення комфортного перебування та отримання додаткової інформації, просимо вас зареєструватися.

Не пропустіть цю можливість доторкнутися до майбутнього вже за кілька тижнів. Приходьте та долучайтесь до нашого натхненного співтовариства, де ми разом творимо майбутнє інновацій!

фото ДВД 6 липня