ІТ-марафон (Презентація освітніх програм факультету електроніки та комп’ютерних технологій) (ВІДЕО)

20.07.2022 | 13:13

Вибір професії – дуже відповідальний крок, відтак Львівський університет намагається проводити різноманітні заходи, які допомагають абітурієнтам обрати спеціальність, що їм до вподоби. Саме тому нещодавно в нашому Університеті відбувся масштабний ІТ-марафон, на який зареєструвалося близько 300 вступників з усіх куточків України.

Упродовж семи годин у режимі нон-стоп організатори знайомили майбутніх айтівців із новинками ІТ-галузі та освітніми програмами Львівського університету. Варто зазначити, що до Марафону долучилися постійні партнери Університету: Sigma SoftwareGlobal LogicSoftServe, N-IX, Eleks, EPAM та Львівський ІТ Кластер. Фахівці ІТ-компаній підготували креативні лекції про найсучасніші технології своєї галузі, а також поділилися здобутками та досвідом роботи на реальних проєктах.

Надалі викладачі, аспіранти та гаранти освітніх програм ЛНУ ім. Івана Франка презентували ці ОП для абітурієнтів.

Загалом до Марафону долучився і Факультет електроніки та комп’ютерних технологій, де є спеціальності пов’язані із ІТ:

• 121 – Інженерія програмного забезпечення;
• 121 – Високопродуктивний комп’ютинг;
• 122 – Комп’ютерні науки;
• 126 – Інформаційні системи і технології;
• 153 – Мікро- та наносистемна техніка/Сенсорні та діагностичні електронні системи;
• 171 – Електроніка/Електроніка та комп’ютерні системи.

А для тих хто з різних причин не зміг взяти участь в ІТ-марафоні у нас хороші новини! Є відеозапис події і він уже на нашому YouTube каналі. Переглянути можна за посиланням.