IoT Challenge 2.0: підсумки

25.05.2024 | 18:35
Нещодавно на нашому факультеті за сприяння львівської ІТ-компанії Indeema Software вже вдруге відбувся конкурс ІоТ-проєктів ІоТ Challenge. 🔥
Команди студентів отримали чудову можливість розкрити свій потенціал та підвищити професійний рівень у галузі електроніки, програмування та технологій Інтернету речей. Загалом у фіналі конкурсу свої проєкти суддям представили 4 команди. Переможцями стали Пушкарик Олексій, Шевцов Микола та Ковальчук Олександр з проєктом системи виявлення місцезнаходження поранених військовослужбовців на полі бою.
Всі учасники конкурсу отримали призи від Indeema, а переможці — ще й грошові гранти у розмірах $200, $100 та $50 на підтримку подальших інноваційних ідей. Вітаємо переможців та бажаємо нових звершень! 💫
фото іот челендж 2024