Говоримо про 126 спеціальність – “Інфор­ма­ційні системи і технології”

05.08.2020 | 10:00

І знову привіт усім, хто цікавиться життям факультету!
Сьогодні ми поговоримо про ще одну з спеціальностей, а саме 126 – Інфор­ма­ційні системи і технології Data Science & Intelligent Systems at LNU.
Факультет електроніки та інформаційних технологій ЛНУ ім. Франка спільно з компаніями-членами Львівського ІТ Кластеру розробив нову освітню програму Data Science&Intelligent Systems, яка включає наступні напрямки :
– Машинне навчання та штучний інтелект
– Аналітика даних
– Інтернет речей
– Розумні рішення та системи
Особливості програми
Кожен з напрямків програми розроблявся фахівцями з відповідної сфери, які були зацікавлені у впровадженні актуальних та новітніх предметів на факультеті електроніки та інформаційних технологій.
Крім профільних предметів, студенти вивчатимуть англійську мову, будуть використовувати онлайн-курси та матимуть можливість обрати спеціально розроблений курс з критичного мислення
А щоб дізнатись більше переходьте на сторінку спеціальності в Facebook Data Science & Intelligent Systems at LNU
або за посиланням http://itlnu.lviv.ua