Говоримо про 122 спеціальність – “Комп’ютерні науки”

06.08.2020 | 10:35

Факультет електроніки та комп’ютерних технологій розпочинає набір абітурієнтів на навчання за дуальною формою – у рамках освітньої програми Комп’ютерні науки (Computer Science) студентам уже з першого курсу проводитимуть практичні заняття фахівці IT-галузі компанії SoftServe!
Computer Science – збалансована освітня програма, що охоплює основні аспекти розробки програмного забезпечення, функціонування апаратного забезпечення та комп’ютерних систем є вкрай затребуваною сьогодні на ринку IT. Освітня програма розроблялася фахівцями ІТ індустрії, які сьогодні зацікавлені у впровадженні актуальних новітніх дисциплін на факультеті електроніки та комп’ютерних технологій Львівського університету.
Студентам освітньої програми Computer Science випадає унікальна нагода проходити практичну підготовку в ІТ-компанії SoftServe та працювати над реальними проєктами, адже процес навчання трансформується у дуальну форму. Початок спільної підготовки студентів разом з компанією SoftServe –
це черговий етап удосконалення для наближення вмінь та навичок студентів до потреб сучасної ІТ індустрії.

Приєднуйтесь до нас у соціальних мережах https://www.facebook.com/cs.electronics.lnu/
та cs.electronics.lnu
Буклет програми
Детальніше про вступ 2021 https://admission.lnu.edu.ua/

Дізнатись про програму усе, із перших вуст можна на Дні відкритих дверей програми 09.07.2021 о 16.00 платформа zoom, за участі адміністрації, студентів та фахівців компанії.

Реєстрація за посиланням:

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScIrY0vhzc_3naiTsF_dF4YGrtmuGlMPJVAkyVUbpw6jNavXw/viewform