Говоримо про 122 спеціальність – “Комп’ютерні науки”

06.08.2020 | 10:35

Факультет електроніки та компʼютерних технологій розпочинає набір абітурієнтів на навчання на спільну освітню програму разом із компанією SoftServe — у рамках освітньої програми «Компʼютерні науки (Computer Science)».

Computer Science – збалансована освітня програма, що охоплює основні аспекти розробки програмного забезпечення, функціонування апаратного забезпечення та комп’ютерних систем є вкрай затребуваною сьогодні на ринку IT. Освітня програма розроблялася фахівцями ІТ-індустрії, які сьогодні зацікавлені у впровадженні актуальних новітніх дисциплін на факультеті електроніки та комп’ютерних технологій Львівського університету.

Студенти, що навчаються на освітній програмі «Компʼютерні науки», поєднують фундаментальну освіту з реальним досвідом компанії. Також студенти мають змогу працювати з реальними проєктами, робота над якими буде зарахована їм як кредити навчання в Університеті.

Програма робить студентів частинкою ІТ-спільноти з перших днів в університеті. Вони  навчаються ефективно працювати в команді під наставництвом SoftServe, отримують тільки актуальні знання, а також зможуть додати до майбутнього портфоліо демо версію проєкту, як результат здобутої практики.

До переваг програми також додамо:

• Практичні навички для роботи у компанії
  • Менторство від експертів SoftServe
  • Уміння працювати як у команді, так і наодинці
  • Знання про структуру, проєкти, команди в ІТ
  • Навички самоорганізації, яка необхідна і в роботі, і у навчанні
  • Нетворкінг зі студентами та працівниками компанії

Дізнайтесь більше про спільні освітні програми SoftServe