​​Franko IT Day Spring Edition повертається!

01.04.2021 | 16:42

Чи не з’являлося у вас те дивне відчуття, ніби чогось не вистачає? Ніби й весна, ніби й пари, але якось все сіро й нудно?

Ви, напевно, навіть не здогадувались, що поки ви вечорами сидите над нудними лабками, розкидані по Львову спікери готуються, організатори організовують, гості з нетерпінням чекають… А ми нагадуємо вам про Franko IT Day 2021. Саме час, правда ж? 🤔

Чули про нього?

Franko IT Day — це щорічна конференція, що проводиться нашим факультетом за підтримки провідних ІТ-компаній України. Для студентів це чудова можливість ознайомитися з актуальними технологіями і відкрити для себе нові шляхи професійного розвитку! Не говорячи вже про неймовірно цікавий інтерактив та круті подарунки. :gift:

Чекаєте на нього?

Цього року Franko IT Day відбудеться 14-15 квітня в онлайн-форматі. Не кожного дня нам випадає шанс стати частиною чогось настільки крутого, навіть не виповзаючи з тепленького ліжечка, чи не так? 🧸

Тож слідкуйте за нашими оновленнями, мийте руки та очікуйте на подробиці. А Franko IT Day чекатиме на вас.