До старту Franko IT Day Spring (On-line) залишилося 6 днів

24.04.2020 | 23:54

Ти вже очікуєш найбільшу ІТ конференцію Львівського Національного Університету ім. І.Франка, до якої залишилося всього 6 ДНІВ, а ми продовжуємо працювати для тебе, щоб ти отримав незабутні враження.

Як відомо, цьогорічний весняний Franko IT Day пройде у онлайн режимі. Проте, як завжди, щоб отримати можливість відвідати Zoom конференцію, потрібно заповнити формочку реєстрації за посиланням .

Також, що стосується спікерів, то вже відомо про декількох з них.

Про актуальне на Franko IT Day: як Ralabs намагався врятувати світ від COVID – 19 розкаже нам СTO компанії Роман Родоманський.

Для всіх любителів автоелектроніки, та й просто електроніки, маємо нереально круту доповідь “The future of automotive electronics” від Володимира Бігдая, з якої, ми впевнені, кожен з вас дізнається багато нового.

А якщо хочеш більше деталей, то завітай на нашу сторінку у ФБ Факультет електроніки та комп’ютерних технологій ЛНУ імені Івана Франка

Або на сторінку події, також у ФБ Franko It Day Spring 2020 (Online).

Також є наш Telegram канал. Та Instagram сторінка.

Переходь за посиланнями! Будь в курсі всіх подій)