01.02.2022 | 15:15
Ми були б раді зустрітися очно на нашому факультеті, але, зважаючи на епідеміологічну ситуацію, змушені перенести зустріч в онлайн-режим 😢💻
Дата: 8 лютого 2022 року.
Час: початок о 16:00.
Заповнити реєстраційну форму можна тут: https://forms.gle/JZajGjFTNTbB4P6B7
Ти з дитинства любиш точні науки, а твої вчителі не можуть тобою натішитись🤓? Ти знаєш про комп’ютери й техніку зовсім трішки, але воно все таке цікаааве🔥?
Ти й досі не віриш, що в Україні можна заробляти цілком американську зарплату💵? Якщо в якомусь із цих речень ти впізнав себе, тоді мерщій реєструйся на День відкритих дверей на факультеті електроніки та комп’ютерних технологій ЛНУ ім. І. Франка.
Тут на тебе чекає:
✅ презентація 5 освітніх програм, які пропонує факультет;
✅ знайомство з представниками компаній Sigma Software, SoftServe та GlobalLogic, які є потенційними роботодавцями для випускників факультету;
✅ спілкування з деканом, викладачами та студентським самоврядуванням (не навчанням єдиним, як то кажуть).
✅ Online