День відкритих дверей Факультету електроніки та комп’ютерних технологій 2023

04.07.2023 | 14:38
Агов, абітурієнти 🤗
НМТ уже у минулому, але попереду найцікавіше – ваш вступ до омріяного ЗВО.
🎓15 липня 2023 року запрошуємо Вас на захоплюючий День відкритих дверей на Факультеті електроніки та комп’ютерних технологій, де вас чекає унікальна можливість ознайомитися з нашим освітнім середовищем та атмосферою наживо!
🏢 Місце події: Факультет електроніки та комп’ютерних технологій (м. Львів, вул. Драгоманова, 50)
🕚 Дата: 15 липня 2023 року, початок о 11:00.
✍️ Реєстрація за посиланням: https://forms.gle/F6y33ZYPJrDRAUDx5
Чекаємо на Вас з нетерпінням, щоб представити наш Факультет, лабораторії, викладачів та дослідницькі можливості у режимі наживо! На Дні відкритих дверей ви зможете:
🎯 Дізнатися про наші різноманітні ІТ спеціальності.
🤝 Зустрітися з нашою дружньою командою викладачів та студентів.
🔍 Дослідити наші передові лабораторії та ознайомитись із сучасними технологіями на Факультеті.
📚 Отримати відповіді на ваші питання щодо вступу та навчання.
Це дійсно унікальна можливість зануритися у світ інноваційної електроніки та комп’ютерних технологій! Не пропустіть цю можливість зблизитися зі своїм майбутнім!
💡 Факультет електроніки та комп’ютерних технологій – ваш кращий вибір для успіху! 💡
зображення ДВД 2023