День відкритих дверей Факультету електроніки та комп’ютерних технологій

02.12.2020 | 22:48

Сьогодні в Університеті імені Івана Франка була проведена одна з сесій Дня відкритих дверей (день 3).
Подію розпочав привітальним словом Ректор університету Мельник В.П. Він наголосив, що наш Університет ступає в ногу з часом і пропонує абітурієнтам широки вибір спеціальностей. Саме цього дня було представлено Факультет електроніки та комп’ютерних технологій. Про факультет розповідав декан факультету доц. Фургала Ю.М. Він розповів про наші освітні програми а також сам процес навчання на факультеті. Підсумовуючи все ним сказане однією фразою – “Факультет електроніки та комп’ютерних технологій- це те місце, де ви будете розвиватися відповідно до динамічних вимог ІТ науки та індустрії”. Варто нагадати, що наш факультет співпрацює з багатьма партнерами. На факультеті проводиться багато факультативів та воркшопів.
До розповіді про факультет також долучився голова профбюро факультету Ковальчук Дмитро. Він розповів про студентське життя і його цікавинки.

Дякуємо всім, хто були присутні. Сподіваємося побачити вас в ролі першокурсників наступного навчального року.