Безпека студентів– головне наше завдання до початку навчального року

03.08.2022 | 16:25

З 1 вересня у Львівському національному університеті імені Івана Франка, а зокрема на факультеті електроніки та комп’ютерних технологій, планується розпочати навчання. Для того, щоб можна було реалізувати навчання в очному або змішаному форматі потрібно мати укриття в закладі або поблизу свого закладу та облаштувати його всім необхідним: передбачити достатню кількість місць для сидіння, забезпечити два виходи, зробити запас води, їжі та інші речі.

Тому факультет електроніки та комп’ютерних технологій працює над облаштуванням укриттів у двох корпусах: вул. Драгоманова, 50 та вул. Ген. Тарнавського, 107.

Остаточне рішення про формат навчання в Університеті прийматиметься ближче до вересня. А поки є час – готуємось до різних сценаріїв.
фото укриття 1 фото укриття 2