45 викладачів Львівського національного університету імені Івана Франка розпочали навчання за модульною програмою Teaching Online in Wartime and After (U-train)

25.09.2023 | 17:08

45 викладачів Львівського національного університету імені Івана Франка разом з своїми колегами з інших універсиетів України розпочали навчання за модульною програмою Teaching Online in Wartime and After (U-train), яка провадиться Факультетом  електроніки та комп’ютерних технологій Львівського національного університету ім. І. Франка (Україна) та Департаментом комп’ютерних та системних наук Стокгольмського університету (Швеція) в партнерстві з ГО «Українська система дистанційного навчання» та Університетом «Хазар» (Азербайджан).Використання штучного інтелекту у вищій освіті стало темою першого заняття, яке відбулось 14 вересня 2023 року.Panelists, Sweden:

• – Martin Henkel, Associate professor at the Department of Computer and Systems Sciences (DSV) at StockholmUniversity “ChatGPT what is it? How do Stockholm University deal with it?” (30 min.)
  • – Andreas Jemstedt, Researcher, educator, and course designer, PhD in cognitive psychology “Using AI creatively in higher education” (15 min.)

Presenter Ukraine:

• Oleksii Kushnir, Associate Professor, I.Franko National University of Lviv (30 min.) “Utilizing generative artificial intelligence in developing your own course on Moodle”

Presenter Azerbaijan:

• Mohammad Ali Alqudah “The effectiveness of artificial intelligence applications in the domain of education and training” (30 min.)

Moderator: Henrik Hansson,  Professor at Department of Computer and Systems Sciences at Stockholm UniversityКрім того учасники працювть в середовищі MOODLE https://udl.org.ua/, щоб виконати цілий ряд завдань, підготувати план для розробки нового навчального модуля і впровадити його в свій курс в партнерстві в викладачами Стокгольмського університеу.Програма розрахована на 180 академічних годин роботи, що дорівнює 6 ECTS (Європейська кредитна трансферно-накопичувальна система).

зображення міжнар проєкт

зображення Ютрейн 1 зображення Ютрейн 2 зображення Ютрейн 3 зображення Ютрейн 4 зображення Ютрейн 5 зображення Ютрейн 6 зображення Ютрейн 7