03.03.2020 | 20:05

29 лютого 2020 року відбувся День відкритих дверей у Львівському національному університеті ім. І. Франка для майбутніх студентів, а поки ще учнів 10 – 11 класів. З огляду на загрозу поширення коронавірусу, спілкування викладачів та студентів з майбутніми вступниками відбувалось у стінах нашого рідного факультету – електроніки та комп’ютерних технологій, що знаходиться на вулиці Драгоманова, 50. Ми дуже раді, що до нас завітали такі обізнані та мотивовані майбутні абітурієнти. Для них з презентацією близьких перспектив на освітніх програмах факультету виступив декан факультету Юрій Михайлович Фургала, а про студентське життя і позанавчальні події та можливості розповіли студентські лідери Олена Зьола та Андрій Цемко. А наприкінці ще була цікава екскурсія лабораторіями факультету.

Тож дякуємо всім хто долучився і чекаємо вас знову 27 березня на Дні відкритих дверей факультету!