26.10.2022 | 14:49

В умовах українських реалій, коли Україна ціною життя Героїв Небесної Сотні, зусиллями українських військових, добровольців, волонтерів відстоює свободу і територіальну цілісність, пріоритетного значення набуває національно-патріотичне виховання молоді.  Історія України пронизана подіями, які боляче перегукуються з сьогоденням. Особливого значення зараз набуває  історія героїчної боротьби українського народу за державну незалежність протягом свого історичного шляху, зокрема, у ХХ-ХХІ століттях це ОУН, УПА, дисидентський рух, студентська Революція на граніті, Помаранчева революція, Революція Гідності.

Тому, щоб пригадати  історію та віддати шану Героям,  25 жовтня 2022 року відбувся Патріотичний вечір з нагоди 80-ти річчя утворення УПА “Зродились ми великої години”.

Захід організований одним з викладачів Факультету доцентом Хвищуном Іваном Олександровичем за підтримки адміністрації факультету електроніки та комп’ютерних технологій. Участь в заході взяли студенти першого та другого курсів нашого факультету, а також Народна хорова капела «Прометей».

На завершенні події зі словами подяки виступили декан факультету електроніки та комп’ютерних технологій Фургала Юрій Михайлович, а також Головко Володимир Семенович, колишній учасник Хорової капели «Прометей», а зараз диригент в Мельбурні, Австралія.