24 лютого 2020 р. відбудеться засідання Вченої ради факультету електроніки та комп’ютерних технологій

19.02.2020 | 18:06

У понеділок, 24 лютого 2020 р. о 15:15 год. в ауд. № 1 відбудеться засідання Вченої ради факультету електроніки та комп’ютерних технологій (протокол № 2/11) із порядком денним:

1. Звіт про навчально-виховну та наукову роботу кафедри системного проектування (зав. каф.  доц. Шувар Р.Я., голова комісії проф. Кушнір О.С.)
  2. Рекомендації претендентів та їх робіт на здобуття Премії Верховної Ради України молодим вченим (заст. декана доц. Вельгош С.Р.)
  3. Рекомендації претендентів на здобуття стипендій Кабінету Міністрів України для молодих вчених (заст. декана доц. Вельгош С.Р.)
  4. Про відкриття освітньої програми ОС Бакалавр “Високопродуктивні обчислення” зі спеціальності 121 “Інженерія програмного забезпечення” (зав. каф. системного проектування доц. Шувар Р.Я.)
  5. Різне.