24 березня 2019 р. на факультеті електроніки та комп’ютерних технологій відбудеться день відкритих дверей освітньої програми “Інженерія програмного забезпечення” (Software Engineering)

22.03.2019 | 11:47

ПОДІЯ:

День відкритих дверей освітньої програми “Інженерія програмного забезпечення” (Software Engineering)

Світлина від Software Engineering LNU.

ДЕ:

Факультет електроніки та комп’ютерних технологій Львівського національного університету ім. І.Франка

адреса: вул. Драгоманова, 50

КОЛИ:

24 березня 2019 р. з 11:00 до 13:00

Програма «Інженерія програмного забезпечення» (Software Engineering) почне діяти за підтримки Львівського IT-кластера на Факультеті електроніки та комп’ютерних технологій. Студенти вивчатимуть мови програмування та технології розробки веб-сайтів, віконних і мобільних додатків, загальну теорію проектування, конструювання та моделювання програмного забезпечення, управління проектами з розробки програмних систем, принципи та підходи до тестування програмних продуктів, системи штучного інтелекту.

Офіційна сторінка програми

Сторінка програми у Facebook