19 травня 2021 року у Львівському національному університеті ім. І.Франка стартувала Міжнародна конференція Електроніка та Інформаційні Технології (ЕЛІТ) 2021 IEEE XIIth International Conference on Electronics and Information Technologies (ELIT).

19.05.2021 | 16:57

19 травня 2021 року у Львівському національному університеті ім. І.Франка стартувала Міжнародна конференція Електроніка та Інформаційні Технології (ЕЛІТ) 2021 IEEE XIIth International Conference on Electronics and Information Technologies (ELIT).

Відкривав конференцію проректор з науково-педагогічної роботи та інформатизації Львівського національного університету імені Івана Франка, який привітав учасників з початком конференції та побажав продуктивної праці.

Після привітань Віталія Михайловича стартувала пленарна сесія доповідей. А пізніше розпочались ще 3 підсекції доповідей. Конференція відбувається під егідою Інституту інженерів з електротехніки та електроніки (IEEE). У роботі конференції беруть участь понад 80 фахівців з різних країн світу.

Під час роботи конференції розглядаються актуальні питання з наступної тематики:

• Data Engineering and Cyber Security
  • Data Analysis and Machine Learning
  • Hybrid Information Systems
  • Business Intelligence and Data Analytics
  • Electronics Engineering
  • Embedded Systems
  • Modeling of Phenomena, Processes and Systems

Програма конференції.

Детальнішу інформацію про конференцію можна отримати на сайті конференції за адресою http://elit.ieee.org.ua.