Всеукраїнська олімпіада з фізики для вступників

Згідно з наказом МОН України від 21.12.2016 року № 1587 “Про затвердження Положення про Всеукраїнські олімпіади вищого навчального закладу для професійної орієнтації вступників на основі повної загальної середньої освіти” переможці олімпіади отримають додаткові бали (до 20 балів) до сертифікатів ЗНО при вступі до Львівського національного університету імені Івана Франка на спеціальність 153 – Мікро- та наносистемна техніка (освітня програма “Сенсорні та діагностичні електронні системи”).

Для участі в очному турі олімпіади необхідно: заповнити анкету учасника і розв’язати задачі дистанційного туру. Фотографії розв’язків (написаних від руки) завдань дистанційного туру та заповнену анкету учасника олімпіади необхідно вислати на електронну пошту roman.lys@lnu.edu.ua, або ж самі розв’язки (написані від руки) листом на адресу: Лис Р. М., факультет електроніки та комп’ютерних технологій, вул. Тарнавського, 107, м. Львів, 79017, Україна, до 04 травня 2021 року.

Результати дистанційного туру будуть оголошені до 18:00 год 07 травня 2021 року та розміщені на веб-сайті Університету (www.lnu.edu.ua) у Розділі «Всеукраїнська олімпіада Університету».

Другий тур Олімпіади  відбудеться 15 травня 2021 року на факультеті електроніки та комп’ютерних технологій Львівського національного університету імені Івана Франка  за адресою: м. Львів, вул. Драгоманова, 50.

Учасникам Олімпіади, які пройшли у другий тур, будуть надіслані запрошення.

Результати дистанційного туру

Всеукраїнської олімпіади Львівського національного університету імені Івана Франка

з фізики (факультет електроніки та комп’ютерних технологій)

Прізвище, ім’яКількість балівРекомендація до участі у другому турі Олімпіади