Всеукраїнська олімпіада з фізики для вступників

У зв’язку із змінами до Умов прийому до закладів вищої освіти у 2023 році відповідно до затвердженого ПОРЯДКУ прийому на навчання для здобуття вищої освіти у 2023 році,

Олімпіада цього року проводитися не буде.

Запрошуємо Вас до вступу  за підсумками національного мультипредметного тесту.

Згідно з наказом МОН України від 21.12.2016 року № 1587 “Про затвердження Положення про Всеукраїнські олімпіади вищого навчального закладу для професійної орієнтації вступників на основі повної загальної середньої освіти” переможці олімпіади отримають додаткові бали (до 20 балів) до сертифікатів ЗНО при вступі до Львівського національного університету імені Івана Франка на спеціальності:

• 171 – Електроніка (освітня програма “Електроніка та комп’ютерні системи”)
  • 176 – Мікро- та наносистемна техніка (освітня програма “Сенсорні та діагностичні електронні системи”).

Для участі в очному турі олімпіади необхідно: заповнити анкету учасника і розв’язати задачі дистанційного туру.

Фотографії розв’язків (написаних від руки) завдань дистанційного туру та заповнену анкету учасника олімпіади необхідно вислати на електронну пошту mariya.buchkovska@lnu.edu.ua до 05 травня 2022 р.

Результати дистанційного туру будуть оголошені до 18:00 год 10 травня 2022 року та розміщені на веб-сайті Університету (www.lnu.edu.ua) у Розділі «Всеукраїнська олімпіада Університету».

Другий тур Олімпіади  відбудеться 14 травня 2022 року на факультеті електроніки та комп’ютерних технологій Львівського національного університету імені Івана Франка  за адресою: м. Львів, вул. Драгоманова, 50.

До участі у другому турі допускаються учасники, які набрали не менше 75% балів у першому турі.

Додаткові бали до сертифікату ЗНО з одного з предметів за результатами участі в Олімпіаді при розрахунку конкурсного бала в Університеті нараховуються учасникам, які набрали не менше ніж 90% балів у другому турі. При цьому до балу сертифікату ЗНО за відповідний предмет, додається наступна кількість балів:

• 100 % завдань, виконаних правильно – 20 балів;
  • 95 % завдань, виконаних правильно – 19 балів;
  • 90 % завдань, виконаних правильно – 18 балів;

Учасникам Олімпіади, які пройшли у другий тур, будуть надіслані запрошення.