Наші випускники

Рік закінчення: 2008

Місце роботи: Dialog Semiconductor

Посада: Application and Documentation Engineer

Випускова кафедра: сенсорної та напівпровідникової електроніки

Коментарі: Андрій став студентом факультету у 2003 і навчався за напрямом підготовки "Радіофізика". У 2005 році перевівся на напрям "Мікро- та наноелектроніка" (тепер спеціальність 153- Мікро- та наносистемна техніка). Після закінчення навчання працював на кафедрі Електроніка (з 2016 – Сенсорна та напівпровідникова електроніка). У 2009 вступив в аспірантуру і у 2016 захистив кандидатську дисертацію за спеціальністю 01.04.10 - Фізика напівпровідників і діелектриків на тему: "Радіаційно-стимульовані процеси в кремнієвих транзисторних термосенсорах". У цьому ж році почав працюти у Silego Technology на посаді Application and Documentation Engineer. У 2017 компанія Dialog Semiconductor купила Silego Technology, тому з 2017 Андрій працює на тій же посаді у Dialog Semiconductor.

Микола Гуменюк

Рік закінчення: 2009

Місце роботи: Зараз Микола працює в онкологічному центрі TomoClinic.

Посада: Старший інженер-радіолог (медичнийфізик)

Випускова кафедра: фізичної та біомедичної електроніки

Відгук про факультет: Щодо факультету, скажу так: всю рутинну роботу так чи інакше візьмуть на себе комп’ютеризовані системи. Це і точніше і дешевше. І вартісними залишаться лише ті, хто або створює щось нове, бо машина не здатна творити, або ті, хто власне обслуговує і калібрує машини. Зрозуміло, що майбутнє належить тим, хто вміє думати і приймати рішення. Після спілкування з різними людьми, що мають вищу освіту, я можу сказати, що наш факультет дає дуже хорошу основу, і мова не лише про знання в конкретних галузях, а саме в підході до студентів. Умови, в які попадає студент, загартовують і дають набір якостей, які пригодяться в подальшому житті і пошуку як професії, так і життєвого шляху в цілому.

Посилання: Микола про свою роботу: «Роль медичного фізика по простому: змусити комп’ютер розрахувати розподіл дози в тілі пацієнта таким чином, щоб досягти бажаного ефекту та максимально захистити органи».

Коментарі: Учасник міжнародних та всеукраїнських з’їздів, конференцій і програм підвищення кваліфікації:

1) Навчальний курс «Контроль якості медичного обладнання» за підтримки Шведського управління радіаційної безпеки, SSM » (2011)
2) Учасник 6 Конгресу Українського Товариства Радіаційних Онкологів і сателітного міжнародного симпозіуму з медичної фізики (2013)
3) Учасник навчального курсу в відділенні радіотерапії Онкологічного Центру та Інституту Онкології ім. М. Склодовской-Кюрі, м Глівіце, Польща, 2014
4) Учасник навчального курсу в відділенні радіаційної онкології медичного центру високих технологій університетської клініки, м.Тбілісі, Грузія, 2014
5) Учасник навчальних курсів з роботи з системою планування Elekta Monaco, м.Стамбул, Туреччина, 2015

Назар Сиротюк

Рік закінчення: 2014

Місце роботи: Зараз Назар працює в компанії Атраком — українська компанія сегменту глобальних волоконно-оптичних ліній зв'язку України.

Посада: Інженер зв’язку

Випускова кафедра: фізичної та біомедичної електроніки

Відгук про факультет: Пригадує, що найбільше йому подобалися пари з курсів: «Оптоелектроніка», «Оптично-електронні методи в біології і медицині».Свою роботу порівнює з роботою надзвичайних служб.

Коментарі: Назар обслуговує магістральні кабельні оптоволоконні мережі та забезпечує безперебійний мобільний та інтернет зв’язок. У 2009 році Назар зарахований студентом факультету за напрямом підготовки «мікро- та наноелектроніка» (сьогодні – спеціальність 153 «мікро- та наносистемна техніка») . Веселий та життєрадісний Назар вчився добре.