Про робочу зустріч представників провідних Львівських ІТ компаній, Львівського ІТ Кластеру, керівництва та викладачів факультету

13.10.2021 | 18:57

11 жовтня 2021 року, в деканаті факультету електроніки та комп’ютерних технологій Львівського національного університету імені Івана Франка відбувалася робоча зустріч представників провідних Львівських ІТ компаній, Львівського ІТ Кластеру, керівництва та викладачів факультету. Зокрема, Володимир Бігдай (Infineon), Олег Гуменчук (Dialog Semiconductor), Олег Сапіга (Dialog Semiconductor), Андріана Кушніренко (Dialog Semiconductor), Олег Леськів (Львівський ІТ Кластер), декан факультету електроніки та комп’ютерних технологій, доцент Юрій Фургала, заступник декана, професор Андрій Лучечко, завідувач кафедри сенсорної та напівпровідникової електроніки, професор Богдан Павлик, завідувач кафедри фізичної та біомедичної електроніки, професор Олег Бордун і доценти Дмитро Слободзян, Богдан Пенюх, Роман Лис та Іванна Медвідь, обговорили навчальні програми з дисциплін, які викладаються студентам першого курсу спеціальності 171 – Електроніка (Освітня програма «Електроніка та комп’ютерні системи») у 1-му семестрі 2021-2022 навчального року. Було розглянуто дисципліни “Фізичні основи електроніки”, “Архітектура комп’ютерів та програмування” та “Основи метрології та стандартизації”. Також, на даній зустрічі, обговорили концепцію подальшого розвитку цієї освітньої програми.