07.11.2019 | 23:26

Привіт, юний фізику!

Раді повідомити, що суботу 16 листопада 2019 р. на факультеті електроніки та комп’ютерних технологій Львівського національного університету імені Івана Франка відбудеться XXVI обласний турнір юних фізиків імені Анатолія Бородчука. Турнір носить ім’я відомого вченого, педагога, популяризатора науки – Анатолія Бородчука, який у 1994 році під егідою Львівської обласної МАН започаткував цей турнір і з цього часу до кінця життя був незмінним організатором і головою цього турніру.

Турнір проходитиме за адресою м.Львів, вул. Драгоманова, 50. (факультет електроніки та комп’ютерних технологій)

Початок турніру о 10.00 год.