16 квітня відбулась чергова зустріч робочої групи супроводу ОП «Сенсорні та діагностичні електронні системи» спеціальності 153 “Мікро та наносистемна техніка”

16.04.2021 | 19:41

Сьогодні, 16 квітня, відбулась чергова зустріч робочої групи супроводу ОП «Сенсорні та діагностичні електронні системи» спеціальності 153 “Мікро та наносистемна техніка”, до складу якої входять представники ІТ компаній та науково педагогічні працівники факультету електроніки та комп’ютерних технологій: декан факультету електроніки та комп’ютерних технологій доц. Фургала Ю.М, Анатолій Шупарський (GlobalLogic), проф. Бордун О.М., доц. Лучечко А.П., доц. Слободзян Д.П., Володимир Бігдай (Infinеon), доц. Рабик В.Г. та доц. Пенюх Б.Р. Вони обговорювали наступні курси:

• Біомедична інженерія та штучний інтелект (проф. Бордун О.М.)
  • Цифрові сигнали (доц. Слободзян Д.П.)
  • Мікропроцесорна техніка (доц. Рабик В.Г.)

Після презентації курсів був заданий ряд питань та запропоновано деякі удосконалення. Зокрема, запропоновано збільшити кількість лабораторних робіт. Також представники ІТ компаній наголосили на тому, що з даних курсів є достатньо високий рівень викладання.