Студентське самоврядування

  • Про нас
  • Новини

Первинна профспілкова організація студентів та Студентське самоврядування – організації, які стоять на сторожі прав студента.

Їх завданнями  є забезпечення і захист прав та інтересів студентів, зокрема щодо організації навчального процесу: сприяння навчальній, науковій і творчій діяльності студентів, створенню відповідних умов для проживання в гуртожитку і відпочинку студентів, діяльності студентських гуртків, товариств, об’єднань, клубів за інтересами; організація співпраці зі студентами інших вищих навчальних закладів та молодіжними організаціями.

Задля забезпечення комфортних умов навчання та цікавого дозвілля на факультеті працюють команди профбюро та студентської ради.

Шукай профбюро та студраду ФЕКТ в соцмережах:

telegram www.t.me/electronics_cs

instagram www.instagram.com/electronics_live

facebook www.facebook.com/electronics.lnu

КОМАНДА

Членом профспілки може стати будь-який студент Університету денної форми навчання, який визнає Статут профспілки працівників освіти і науки України, подав заяву на вступ та регулярно сплачує профспілкові внески (у розмірі 1% від академічної стипендії, якщо така отримується студентом).

Членом студентського самоврядування є кожен студент Університету денної форми навчання.

Переваги профспілкового членства:

  • Захист прав та гарантії допомоги у ситуації, яка цього потребує.
  • Постійна проінформованість.
  • Допомога в оформленні соціальної стипендії.
  • Допомога в оформленні субсидії для студентів, які проживають у гуртожитку.
  • Допомога у виготовленні міжнародне посвідчення (ISIC).
  • Цікаве та незабутнє студентське життя.
  • Додаткові бали у рейтингу студентів.
  • Можливість дешевого літнього відпочинку на морі та горах.

Безкоштовний курс «Python з нуля» на факультеті електроніки та комп’ютерних технологій

13.06.2019 | 09:30

Курс є вступом у навчання Python і охоплює основні аспекти програмування з його використанням. Вивчення «Python з нуля» дає можливість познайомитися з ключовими поняттями мови для подальшого її освоєння у поглибленому курсі Python.
Після вивчення курсу Ви зможете:

Розуміти принципи програмування
Проектувати структуру програм
Створювати програми середнього рівня складності на мові Python
Створювати невеликі інструментальні програми

Заняття відбуватимуться на факультеті електроніки та комп’ютерних технологій ЛНУ імені І.Франка у корпусі по вул. Тарнавського, 107. У групах 7 – 12 осіб. Навчання триватиме з 19 червня до 2...

Читати »

Оприлюднено розмір оплати за навчання на факультеті на 2019 – 2020 н. р.

11.06.2019 | 19:00

Оприлюднено розмір оплати за навчання на факультеті електроніки та комп’ютерних технологій на 2019 – 2020 н. р. Переглянути його можна в розділі “Студенту”, в рубриці “Оплата за навчання (2019 – 2020 н. р.)“

Читати »

У Львівському університеті відбувся EPAM Open Day

08.06.2019 | 21:38

4 червня студенти Франкового університету взяли участь у EPAM Open Day на кафедрі системного проектування факультету електроніки та комп’ютерних технологій. Подія відбулася за ініціативи представників компанії EPAM в рамках налагодженої співпраці Університету з ІТ- сектором.
Формат зустрічі передбачав 40-хвилинні виступи двох спікерів: першим виступив Роман Лисенко (Roman Lysenko), Software Engineering Manager в компанії EPAM, який поділився своїм практичним досвідом та розповів студентам про такий популярний напрямок як Java. Адже на сьогодні ця мова програмування перебуває в стадії розквіту, а на ринку...

Читати »

Додаткові бали студентів за 2-й семестр 2018 / 2019 н. р.

05.06.2019 | 20:26

Відповідно до подання профбюро студентів і студентської  ради факультету електроніки та комп’ютерних технологій нараховано додаткові бали за 2-й семестр 2018 / 2019 н. р. за громадську діяльність студентів. Відповідний список можна переглянути за посиланням (PDF).

Читати »