Студентське самоврядування

  • Про нас
  • Новини

Первинна профспілкова організація студентів та Студентське самоврядування – організації, які стоять на сторожі прав студента.

Їх завданнями  є забезпечення і захист прав та інтересів студентів, зокрема щодо організації навчального процесу: сприяння навчальній, науковій і творчій діяльності студентів, створенню відповідних умов для проживання в гуртожитку і відпочинку студентів, діяльності студентських гуртків, товариств, об’єднань, клубів за інтересами; організація співпраці зі студентами інших вищих навчальних закладів та молодіжними організаціями.

Задля забезпечення комфортних умов навчання та цікавого дозвілля на факультеті працюють команди профбюро та студентської ради.

Шукай профбюро та студраду ФЕКТ в соцмережах:

telegram www.t.me/electronics_cs

instagram www.instagram.com/electronics_live

facebook www.facebook.com/electronics.lnu

КОМАНДА

Членом профспілки може стати будь-який студент Університету денної форми навчання, який визнає Статут профспілки працівників освіти і науки України, подав заяву на вступ та регулярно сплачує профспілкові внески (у розмірі 1% від академічної стипендії, якщо така отримується студентом).

Членом студентського самоврядування є кожен студент Університету денної форми навчання.

Переваги профспілкового членства:

  • Захист прав та гарантії допомоги у ситуації, яка цього потребує.
  • Постійна проінформованість.
  • Допомога в оформленні соціальної стипендії.
  • Допомога в оформленні субсидії для студентів, які проживають у гуртожитку.
  • Допомога у виготовленні міжнародне посвідчення (ISIC).
  • Цікаве та незабутнє студентське життя.
  • Додаткові бали у рейтингу студентів.
  • Можливість дешевого літнього відпочинку на морі та горах.

28 листопада 2019 р.  на факультеті електроніки та комп’ютерних технологій відбулась презентація Всеукраїнського фестивалю інженерних талантів «FUTURE OF UKRAINE 2020»

04.12.2019 | 01:18

Днями, а якщо бути точним, то 28 листопада,  на факультеті електроніки та комп’ютерних технологій відбулась презентація Всеукраїнського фестивалю інженерних талантів «FUTURE OF UKRAINE 2020».  Якщо, ти був присутній на презентації, то ти знаєш, що робити далі, а якщо ж ти пропустив цю подію, тоді не хвилюйся, зараз все розкажемо.
Якщо ти студент і хочеш зробити своє життя цікавішим, а також хочеш спробувати себе у чомусь дійсно масштабному? Тобі подобається вирішувати нестандартні технічні задачі? Чи, можливо, ти не можеш спокійно робити щось...

Читати »

16 листопада 2019 року на факультеті електроніки та комп’ютерних технологій ЛНУ імені Івана Франка відбувся XXVI обласний турнір юних фізиків імені Анатолія Бородчука

23.11.2019 | 22:19

Всім відомий факт, що фізика є основою електроніки у руслі опису та пояснення явищ, які використовуються у інших сферах, зокрема у програмуванні також. Факультет електроніки протягом більше як чверть століття зберігає одну важливу традицію пов’язану з фізикою, а саме добре відомий турнір юних фізиків імені Анатолія Бородчука. У суботу, 16 листопада 2019 року на факультеті електроніки та комп’ютерних технологій ЛНУ імені Івана Франка відбувся XXVI обласний турнір юних фізиків імені Анатолія Бородчука. Такий турнір проводився не вперше, а саме 26...

Читати »

25 листопада 2019 р. відбудеться засідання Вченої ради факультету електроніки та комп’ютерних технологій

21.11.2019 | 09:09

У понеділок, 25 листопада 2019 р. о 15:15 год. в ауд. № 1 відбудеться засідання Вченої ради факультету електроніки та комп’ютерних технологій (протокол № 10/10) із порядком денним:

Затвердження звіту про наукову роботу факультету за 2019 рік (заст. декана доц. Вельгош С. Р.)
Обговорення стратегій діяльності кафедр на період до 2025 року (завідувачі кафедр).
Затвердження стратегії факультету на період до 2025 року. (декан доц. Фургала Ю. М.)
Про рейтингування науково-педагогічних працівників факультету (декан доц. Фургала Ю. М.)
Затвердження звітів аспірантів, які завершили навчання у 2019...

Читати »

Розклад іспитів та заліків на I-й семестр 2019-2020 навчального року студентів денної форми навчання факультету електроніки та комп’ютерних технологій

19.11.2019 | 11:14

Оприлюднено розклад іспитів та заліків на I-й семестр 2019-2020 навчального року студентів денної форми навчання факультету електроніки та комп’ютерних технологій. Його можна переглянути у розділі “Студенту”, рубриках “Розклад іспитів“ та “Розклад заліків“

Читати »

Кафедрі оптоелектроніки та інформаційних технологій – 40 років

14.11.2019 | 13:42

Вітання всім – абітурієнтам, студентам і випускникам факультету електроніки та комп’ютерних технологій, його викладачам і працівникам, а також тим, хто просто цікавляться справами факультету! Розкажемо коротку історію про одну з кафедр нашого факультету, якій виповнилося 40 років. «День народження» кафедри оптоелектроніки та інформаційних технологій на факультеті було відзначено 6 листопада цього року – у той самий день, коли в далекому 1979 році відбулося перше неформальне засідання колективу кафедри.
Отже, кафедру оптоелектроніки та інформаційних технологій було засновано 1979 року під, мабуть, не...

Читати »