Зміни в навчальній програмі бакалаврів спеціальності «Комп’ютерні науки»

09.07.2018 | 17:25

Цьогоріч факультет електроніки та комп’ютерних технологій, на відміну від минулого навчального року, коли йшло інтенсивне розширення напрямків підготовки, зокрема, відкриття нової навчальної  програми за спеціальністю 126 «Інформаційні системи і технології», зосередився на підвищенні якості навчальної програми бакалаврів за спеціальністю 122 «Комп’ютерні науки». Ця навчальна програма успішно готує фахівців з 2005 року і на її рахунку понад 1100 випускників. Протягом свого існування, відповідно до вимог часу, вона зазнавала ряду суттєвих вдосконалень. Отже, версія 2018 року має такі основні риси:

Сформовано дві спеціалізації «Комп’ютерно-інженерні інтелектуальні системи» (IoT & Robotics) та «Системи штучного інтелекту та аналізу даних» (AI & DA Systems)

Кількість навчальних предметів у циклі професійної і практичної підготовки, що даються на вибір студента збільшено з 8 до 10 , а загальна кількість вибіркових навчальних дисциплін становить біля 40.

Суттєво оновлено їхній перелік, серед них, зокрема, такі нові курси:

• Нечітка логіка та нечіткі нейромережі
  • Генетичні алгоритми та еволюційне програмування
  • Інструменти та засоби машинного навчання
  • Середовище ROS
  • Аналітика даних