Змінено герб та логотип факультету електроніки та комп’ютерних технологій

05.07.2019 | 18:40

Відповідно до рішення Вченої Ради факультету електроніки та комп’ютерних технологій змінено герб факультету. Відтепер він має новий вигляд (рисунок), а опис його є таким:

Щит розтятий; у правому синьому полі спинається золотий лев і тримає у правій передній лапі золотий трисвічник з запаленими срібними свічками; у лівому срібному – чорне стилізоване зображення мікросхеми, що символізує елементи та пристрої електроніки. На корпусі мікросхеми розміщуються чотири срібні цифри у два рядки: у першому “1” та “0”, у другому “0” та “1”, які символізують логічні рівні – основу інформаційних комп’ютерних технологій. Щит вписано у декоративний картуш, вгорі якого розгорнута книга з датою: AD MMIII (2003 р.). Під щитом срібна девізна стрічка з гаслом: EXPERIMENTA EST OPTIMA RERUM MAGISTRA (укр. «Досвід – найкращий учитель»).

Змінено також логотип факультету.
україномовна версія
англомовна версія